Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Piłka nożna - Włochy - Po meczu Legia - Lazio

0
Podziel się
bErSQKtN

piłka nożna - Liga Europy - Legia Warszawa - Lazio Rzym

Zwycięstwo nad Legią 2:0 w Lidze Europy poprawiło humory kibiców rzymskiego Lazio, któremu nie specjalnie wiedzie się we włoskiej ekstraklasie. Gazety ze wstydem odnotowują wybryki, jakich dopuścili się w Warszawie towarzyszący klubowi chuligani
Słabiutką Legię pokonali chłopcy z Lazio, konstatuje "La Gazzetta dello Sport", podkreślając w ten sposób, że trener Petkovic uciekł się do bardzo młodych i mniej doświadczonych graczy. Anderson, Perea i Keita, którzy stanowili trzon ataku gości, mają razem zaledwie 58 lat. Pod ich ostrzałem Legia, która do tej pory nie zdobyła w Lidze Europejskiej ani jednego punktu i nie strzeliła ani jednej bramki, cierpiała w sposób widoczny i budzący współczucie. Patrząc zaś na Lazio, które dawno nie grało tak dobrze, trzeba było przecierać oczy ze zdumienia.
Prasa mówi też o szaleństwie, jakie ogarnęło w stolicy Polski kibiców - czy raczej pseudokibiców - włoskiej drużyny. W świetle tego, co widzieli na własne oczy, wysłannicy największych gazet z niedowierzaniem odnotowują oficjalne stanowisko kierownictwa Lazio, które mówi o nieporozumieniu: aresztowani za chuligańskie wybryki w centrum Warszawy mieli jego zdaniem prosić policjantów, by odprowadzili ich na stadion. Tymczasem wylądowali na komisariacie.

Naczelna Redakcja Sportowa PR/ M. Lehnert/ d/ mg

bErSQKuq
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)