Notowania

pis
09.07.2009 16:17

PiS - letnie szkolenie medialne

Wakacje to świetny czas na podnoszenie kwalifikacji - uważają politycy PiS, którzy przerwę w pracy Sejmu zamierzają wykorzystać na szkolenie medialne.

Podziel się
Dodaj komentarz

Rzecznik klubu parlamentarnego Mariusz Błaszczak zapewnia, że PiS nie będzie zmieniał swojej dotychczasowej taktyki, ani wizerunku. Zdaniem posła, chodzi tu o podnoszenie kwalifikacji, co przyda się każdemu. Politycy PiS będą szkolili sposób wysławiania się i prezentowania poglądów. Jak przekonuje Mariusz Błaszczak, politycy będą ćwiczyli wyłącznie formę przekazywania treści, bowiem z merytoryczną stroną nie ma problemów.

Poseł Andrzej Dera uczestniczył w poprzednim szkoleniu medialnym i wiele temu zawdzięcza. Parlamentarzysta deklaruje, że chętnie poświęci część wakacji na dalsze doskonalenie się. Poseł Dera powiedział, że podczas szkolenia posłów uczono między innymi jak reagować w przypadkach zakłócania ich wystąpień i konferencji przez niespodziewane wypadki.

Poseł PO Sebastian Karpiniuk liczy na to, że nauka tym razem nie pójdzie w las a pieniądze podatników na naukę posłów PiS - w błoto. Przypomniał, że po Kongresie w Krakowie, na którym nastąpiła uroczysta proklamacja polityki pokoju - liderzy PiS bardzo szybko wrócili na wojenną ścieżkę.

O szkoleniach medialnych organizowanych dla posłów PiS napisał dziennik "Polska". Podobno agresywną retorykę ma zastąpić merytoryczny przekaz. Rzecznik klubu poinformował, że udział w czterodniowym szkoleniu jest dobrowolny.

Tagi: pis, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz