Notowania

wybory 2011
22.04.2011 06:44

PO szykuje się na bój. Ma już szefa sztabu

Wcześniej PO zdecydowała, że prace programowe w czasie kampanii prowadzić będzie Radosław Sikorski.

Podziel się
Dodaj komentarz
(photo-service.europarl.europa.eu)

Szefem sztabu Platformy Obywatelskiej w nadchodzących wyborach parlamentarnych ma być eurodeputowany tej partii, Jacek Protasiewicz. Wcześniej PO zdecydowała, że prace programowe w czasie kampanii prowadzić będzie Radosław Sikorski.

Formalnie decyzja jeszcze nie zapadła, ale - jak czytamy w gazecie _ Polska The Times _ - polityk jest już po rozmowie w tej sprawie z premierem Donaldem Tuskiem, który tym razem postanowił osobiście dobrać człowieka na to stanowisko stawiając warunek, że nie może być to polityk, który sam startuje w tych wyborach.

Protasiewicz ma już doświadczenie w kampaniach. W 2005 roku szefował sztabowi Tuska w wyborach prezydenckich. Pierwszym kontaktem dla mediów w tej kampanii w roli rzeczniczki ma być z kolei wiceszefowa klubu PO, Małgorzata Kidawa-Błońska. Istotną, organizacyjną rolę w sztabie ma pełnić również sekretarz partii, Andrzej Wyrobiec.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/9/t97545.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/po;traci;przez;rocznice;podwyzki;i;ofe,14,0,812558.html) PO traci przez rocznicę, podwyżki i OFE Od początku marca do połowy kwietnia PO straciła 8 punktów proc. poparcia. PiS i SLD zyskały zaś po 3 punkty proc.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/165/t80037.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pomysly;sikorskiego;dadza;po;zwyciestwo,244,0,804340.html) Pomysły Sikorskiego dadzą PO zwycięstwo? Minister spraw zagranicznych został -decyzją zarządu krajowego PO - koordynatorem prac programowych tej partii przed jesiennymi wyborami.
Tagi: wybory 2011, po, wiadomości, kraj, wiadmomości, gospodarka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz