Notowania

wiadomości
27.04.2012 19:40

Pogoda- długi weekend

Prawdziwie letnią pogodę zapowiadają synoptycy na weekend. Wysokie temperatury utrzymają się przez cały tydzień, tak więc cały długi weekend majowy będzie w większości kraju ciepły. Jak wyjaśnia synoptyk z IMGiW Małgorzata Tomczuk, w dzień temperatury niemal w całym kraju przekroczą 20 stopni celsjusza, trochę chłodniej i więcej chmur jedynie na północy.

Podziel się
Dodaj komentarz

W sobotę i niedzielę w nocy temperatury wahać się będą od 9 do 12 stopni, a w dzień od 25 do 28. Jedynie na wybrzeżu słupek rtęci pokaże od 17 do 22 stopni.
Równie ciepła, a nawet jeszcze cieplejsza będzie połowa przyszłego tygodnia. Temperatury wahać się będą od 25 do 30 stopni. Na północy termometr pokaże 20-23 stopnie. Jednak jak dodaje synoptyk, mogą pojawić się też burze w pasie od Dolnego Śląska, przez centrum i Wielkopolskę po Mazury i Suwalszczyznę.
W czwartek i piątek już nieco chłodniej, ale nadal ciepło. W pasie nadmorskim będzie 16-20 stopni. Na Suwalszczyźnie i Pomorzu termometr pokaże 20-22, a w centrum 25 stopni. Najcieplej będzie na południu - do 26 stopni.

IAR

Tagi: wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz