Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
06.06.2012 15:46

Pogoda na Euro 2012

Raz słońce, raz deszcz, do tego miejscami możliwe burze - tak najkrócej można opisać aurę, która będzie nam towarzyszyć podczas Euro 2012.

Podziel się
Dodaj komentarz

IMGW zaprezentował dziś prognozę pogody do końca czerwca. Jeśli ktoś spodziewał się upalnego i słonecznego lata - to nie mamy dobrych wieści.
W dniu otwarcia Euro 2012 opady spodziewane są prawie w całym kraju.
Ponadto wieczorem w Warszawie, gdzie odbędzie się mecz otwarcia, możliwe są także burze - poinformował Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Będzie za to ciepło. Temperatura maksymalna wyniesie od 20 do 26 st. Celsjusza - twierdzi meteorolog Grażyna Dąbrowska.
Może być jednak tak, że podczas meczów burze i opady nie wystąpią, bowiem w ciagu dnia będą się przemieszczać po całej Polsce.
W kolejne dni, do środy włącznie, także pochmurno i deszczowo z możliwymi lokalnymi burzami, ale nadal ciepło, od 20 do 26 stopni w ciągu dnia.
Nocą temperatura nie powinna spadać poniżej 10 stopni, będzie 8-9 stopni na północnym-wschodzie kraju, a na pozostałym obszarze temperatury będą rzędu kilkunastu stopni. Może za to intensywniej padać.

IAR

Tagi: wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz