Notowania

wiadomości
09.06.2011 17:34

Polskie Radio - Rada Nadzorcza - kandydaci do zarządu

Rada Nadzorcza Polskiego Radia rozpoczęła spotkanie podczas którego ma wybrać i ogłosić krótką listę kandydatów w konkursie do stanowisk w zarządzie Polskiego Radia SA . Znajdzie się na niej maksymlanie 15 z 25 osób ubiegających się o fotel prezesa i dwóch członków zarządu Polskiego Radia. Zostaną oni zaproszeni do rozmów kwalifikacyjnych, które odbędą się w przyszłym tygodniu, od 14 do 16 czerwca.

Podziel się
Dodaj komentarz

Rozstrzygnięcie konkursu jest przewidywane na 22 czerwca. Wybranych przez Radę Nadzorczą kandydatów na stanowisko prezesa i dwóch członków zarządu powołuje Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.
W konkursie bierze udział 25 osób które spełniły wymagania formalne. Zaakceptowani przez Radę nadzorczą kandydaci to: Władysław Bogdanowski, Henryk Cichecki, Janusz Daszczyński, Marek Gawkowski, Jarosław Hasiński, Tomasz Heryszek, Stanisław Jędrzejewski, Piotr Karmański, Marek Kassa, Mirosław Kasprzak, Krzysztof Klimaszewski, Mariusz Kazimierz Kosieradzki, Waldemar Listowski, Paweł Majcher, Paweł Mathia, Krzysztof Michalski, Korneliusz Piotr Pacuda, Włodzimierz Pałka, Maciej Ramus, Romana Ratkiewicz-Landowska, Andrzej Siezieniewski, Andrzej Sułek, Jolanta Wiśniewska, Stanisław Wójcik, Andrzej Ziemski.
6 osób ubiega się o stanowisko prezesa zarządu. Są to: Władysław Bogdanowski, Jarosław Hasiński, Tomasz Heryszak, Stanisław Jędrzejewski, Krzysztof Michalski i Andrzej Siezieniewski.

Tagi: wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz