Notowania

wiadomości
16.10.2012 11:49

Pomoc dla Antosia podczas meczu Polska- Anglia

Dziś podczas meczu Polska- Anglia odbędzie się finał akcji pomocy małemu Antosiowi. Na Stadionie Narodowym odbędzie się zakończenie licytacji sportowego samochodu z podpisami reprezentacji Polski oraz koszulek z autografami obydwu drużyn.

Podziel się
Dodaj komentarz

Pieniądze zebrane na aukcji zostaną przeznaczone na leczenie trzyletniego chłopca chorującego na zespół Aperta. Ojciec chłopca Grzegorz Faberski tłumaczył w PR24, że koszt samych badań to 20 tys. złotych i można je wykonać tylko poza granicami kraju.
Antoś to 3-letni bardzo pogodny i wesoły chłopiec, który dzielnie znosi codzienne wyzwania, jakie stawia mu choroba. Matka chłopca Anna Faberska przyznała, że pomimo niepełnosprawności ćwiczenia ruchowo motoryczne przychodzą mu z łatwością.
Każdy może włączyć się w pomoc Antosiowi. Jeszcze tylko dziś można wysłać SMS pod numer 72052 o treści POMAGAM i dołożyć swoją cegiełkę na leczenie chłopca. Koszt SMS- 2,46 zł.
Akcję zbiórki pieniędzy, w której weźmie udział piłkarska reprezentacja Polski, koordynuje Caritas Polska. Szczegóły akcji można znaleźć między innymi na stronach internetowych Caritas Polska oraz na stronie Polskiego Radia 24.

IAR

Tagi: wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz