PR1 Zimoch-mecz

0

Nasza drużyna zagrała wczoraj dobry mecz - podkreśla dziennikarz sportowy Polskiego Radia Tomasz Zimoch. Polska zremisowała z Rosją 1:1.

Tomasz Zimoch zauważył w Programie Pierwszym Polskiego Radia, że w pierwszej połowie to Rosjanie nadawali ton grze. Jego zdaniem, bramka Jakuba Błaszczykowskiego dodała skrzydeł polskiej drużynie, która uwierzyła, że z Rosją można wygrać. Dziennikarz zwrócił uwagę, że remis z Rosją daje satysfakcję, której nie mieliśmy po meczu z Grecją.
Tomasz Zimoch mówił, że mistrzostwa powinniśmy traktować przede wszystkim w kategoriach rywalizacji czysto sportowej, a nie mocarstwowej.
Dziennikarz przypuszcza, że podczas mistrzostw może dojść jeszcze do wielu niespodzianek.
Polska zremisowała z Rosją 1:1 w swoim drugim meczu na Euro 2012.
Bramkę dla Rosji zdobył w 37. minucie Ałan Dzagojew. Wyrównującego gola strzelił Jakub Błaszczykowski - w 57. minucie. Mecz oglądało na Stadionie Narodowym prawie 56 tysięcy kibiców.