Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Jarosław Kaczyński
22.10.2006 14:18

Premier Jarosław Kaczyński do rolników

Premier Jarosław Kaczyński powiedział, że podstawą polskiej gospodarki rolnej musi być gospodarstwo rodzinne. Podczas wizyty u rolników na Lubelszczyźnie zapewnił, że jego rząd będzie bronił europejskiej polityki rolnej.

Podziel się
Dodaj komentarz

Szef rządu powiedział, że bez dopłat dla rolników nie można budować przyszłości polskiej wsi. Jego zdaniem pieniądze z Unii Europejskiej pomogą rolnikom dostosować się do wymogów współczesności i jednocześnie kultywować tradycję. Według niego jest ona podtrzymywana głównie w rodzinnych gospodarstwach rolnych.
Jarosław Kaczyński przekonywał, że polska wieś potrzebuje pomocy, bo ostatnie kilkanaście lat nie było dla niej dobre. Według niego poprzednie ekipy rządzące przygotowywały plany, ktore nie brały pod uwagę interesów wsi.
Premier zaznaczył też, że rolnicy są ważną częścią narodu. Podkreślił, że ronictwo stanowi ważną część polskiej gospodarki, przynosząca wiele sukcesów w różnych dziedzinach, a w szczególności w eksporcie. Dodał, że jest dumny z tego, że jego rząd może blisko współpracować z PSL Piast. Według niego, formacja ta może poprowadzić polską wieś "ku sukcesom".

Tagi: Jarosław Kaczyński, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz