Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
premier
22.10.2006 16:43

Premier: Ujawnienie agentów WSI nie zaszkodzi krajowi

Premier Jarosław Kaczynski zapowiedział, że województwa lubelskie i świętokrzyskie otrzymają w tym roku najwięcej środków z Unii Europejskiej.

Podziel się
Dodaj komentarz

Premier spotkał się z dziennikarzami w Elizówce koło Lublina, gdzie rozpoczęto budowę drogi ekspresowej S-19. Jarosław Kaczyński podkreślił, że droga ta przyczyni się do rozwoju Lubelszczyzny. Premier dodał, że po 2013 roku województwo lubelskie zbliży się do najlepiej rozwiniętych regionów.
Jarosław Kaczyński powiedział też, że ujawnienie agentów WSI nie zaszkodzi krajowi, jeśli decyzje w tej sprawie będą podejmowane odpowiedzialnie. Dodał, że ujawnienie agentów jest konieczne dla polskiej demokracji, która nie może żyć w kłamstwie.
Jarosław Kaczyński nie zgodził się z opinią, że projekt ustawy o ujawnieniu agentów WSI jest sprzeczny z konstytucją. Dodał, że partie polityczne, które nie chcą, aby służby specjalne kontrolowały życie publiczne, muszą poprzeć ten projekt.
Na pytanie o termin ekstradycji Edwarda Mazura premier odpowiedział, że leży to w gestii amerykańskiego i polskiego wymiaru sprawiedliwości.

Tagi: premier, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz