Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Prezydent przygotował Szlachetną Paczkę

0
Podziel się
bEqEAEaJ

Bronisław Komorowski z małżonką przygotował Szlachetną Paczkę. Prezydent przyłączył się tym samym do ogólnopolskiej akcji świątecznej pomocy.
Bronisław Komorowski zachęcał wszystkich do pomagania innym. Mówił, że trzeba razem pochylać się nad troskami i razem uczestniczyć w radościach. Zaznaczył, że źródłem radości może być pomaganie innych.
Wtórowała mu Anna Komorowska. Prezydentowa namawiała do pomagania w ramach akcji Szlachetna Paczka, która poprzez solidarne działanie prowadzi do wspólnoty.
Anna i Bronisław Komorowscy po raz kolejny zaangażowali się we wsparcie kampanii Szlachetna Paczka. Prezydent z małżonką spotkali się z twórcami i wolontariuszami akcji, dzięki którym do tysięcy potrzebujących wsparcia rodzin dotrą przed Świętami podarunki przygotowane przez darczyńców.
Szlachetna Paczka to ogólnopolska akcja świątecznej pomocy, realizowana przez Stowarzyszenie WIOSNA, w ramach której prywatni darczyńcy odpowiadają na potrzeby osób najbardziej potrzebujących ze swojego miasta lub okolicy. W zeszłorocznej edycji paczki otrzymało ponad 13 tysięcy rodzin.
Więcej informacji o akcji na stronie: www.szlachetnapaczka.pl

IAR

bEqEAEbm
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)