Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Putin rządzi już rok. Jak oceniają go Rosjanie?

0
Podziel się:

Dziś mija rok od objęcia urzędu prezydenta przez Władimira Putina. Początek trzeciej kadencji tego polityka różnie jest oceniany. Najczęściej wśród Rosjan można usłyszeć negatywne opinie.

Putin rządzi już rok. Jak oceniają go Rosjanie?
(AP/FOTOLINK/East News)

Rankingi prezydenta Rosji systematycznie spadają. Nie jest to gwałtowna utrata zaufania wśród obywateli, ale jak podkreślają rosyjscy socjologowie, zmęczenie 13 letnimi rządami jednego człowieka. W trakcie ulicznych demonstracji najczęściej można usłyszeć, że -_ Putin powinien już odejść z polityki _.

Dostało się również prezydentowi Rosji od międzynarodowych organizacji monitorujących przestrzeganie praw człowieka. W opinii szefowej departamentu wschodniego Human Righst Watch Rachel Denber - _ jeszcze nigdy nie było tak źle _.

Chwalą natomiast prezydenta żołnierze za zainwestowanie w unowocześnianie armii. Biznesmeni doceniają jego starania w walce z korupcją. I, co zrozumiałe działacze rządzącej partii Jedna Rosja mówią o prezydencie tylko dobrze.

Czytaj więcej w Money.pl
Co dalej z Syrią? Putin uzgodni z Kerrym Prezydent Rosji spotka się w tej sprawie w Moskwie z amerykańskim sekretarzem obrony.
Otwiera swe podwoje nowy gmach Teatru Maryjskiego w Petersburgu Petersburskiej publiczności zaprezentują się gwiazdy rosyjskiego baletu, opery i muzyki klasycznej. W uroczystej gali weźmie udział prezydent Federacji Rosyjskiej Władimir Putin.
Putin wraca do czasów ZSRR. Odznacza... Uroczystość odbyła się w carskim Pałacu Konstantynowskim w Strelnie, koło Petersburga, który jest jedną z oficjalnych rezydencji prezydenta Rosji.
KOMENTARZE
(0)