Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Rekrutacja do batalionu Pułku Kremlowskiego zakończona

0
Podziel się

Zakończyła się kolejna rekrutacja żołnierzy do reprezentacyjnego batalionu wchodzącego w skład Pułku Kremlowskiego. Do tej jednej z najbardziej elitarnych jednostek rosyjskiej armii przyjęto 60 nowych wojskowych.

bDJIjLxN

Do oddziału są przyjmowani młodzi ludzie posiadający słowiański wygląd i wykształcenie co najmniej średnie. Rekrutacja odbywa się głównie w centralnych regionach Rosji, gdzie w zdecydowanej większości żyją etniczni Rosjanie. Każdy potencjalny żołnierz jednostki ochraniającej Kreml musi mieć co najmniej 180 centymetrów wzrostu, idealne zdrowie, nie posiadać żadnych tatuaży na ciele oraz wskazane by pochodził z pełnej rodziny. Do tego kandydat nie mógł być wcześniej karany.

Mimo tak surowych zasad rekrutacji do batalionu przyjmuje się zazwyczaj o 10 procent więcej rekrutów niż potrzeba. Część żołnierzy nie wytrzymuje trudów musztry i jest odsyłana do jednostek mniej rygorystycznych.

Batalion reprezentacyjny Kremla uczestniczy w powitaniach zagranicznych delegacji. Jego żołnierze stoją też przy grobie nieznanego żołnierza.

bDJIjLyq
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)