Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
12.01.2014 14:24

Rzeczniczka rządu zapewnia: spełnimy obietnice w tym roku

Podziel się
Dodaj komentarz

Obietnice premiera zostaną spełnione jeszcze w tym roku - zapewnia rzecznik rządu. Małgorzata Kidawa-Błońska powiedziała w radiowej Jedynce, że dotyczy to między innymi jednego, darmowego podręcznika dla pierwszoklasistów, modernizacji kolei czy budowa dróg lokalnych.
Rzeczniczka rządu poinformowała, że już rozpoczęły się przetargi na część zapowiedzianych inwestycji. W marcu poznamy szczegóły jednej z pozostałych obietnic - skrócenia kolejek do lekarzy, w czerwcu natomiast dowiemy się, ile rząd zbuduje w tym roku dróg.
Małgorzata Kidawa-Błońska jest rzecznikiem rządu od wtorku. Nie pełni już funkcji wiceszefowej klubu parlamentarnego PO, bo - jak mówi - nie dało się pogodzić jednego i drugiego. Wiceszefostwo klubu wymaga poświęcenia się temu w całości, a bycie rzecznikiem rządu wymaga jeszcze więcej poświęcenia - mówiła Małgorzata Kidawa-Błońska.
Na przyszły tydzień rzeczniczka rządu zapowiedziała trzy konferencje prasowe ministrów rządu. Mają oni w szczegółach opowiedzieć, co ich resorty planują na ten rok.

Informacyjna Agencja Radiowa

Tagi: wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz