Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

"Rzeczpospolita"- Czy Gudzowaty obciążył A.Kwaśniewskiego

0
Podziel się:

?

"Rzeczpospolita" dotarła do dokumentów, z których wynika, że Aleksander Gudzowaty dzieli się z prokuraturą wiedzą o grupach przestępczych, które rzekomo działały w otoczeniu Aleksandra Kwaśniewskiego. Dziennik wyjaśnia, że chodzi o osoby, które miały uczestniczyć w przestępstwach, związanych z obrotem gazem.
Według współpracowników Gudzowatego, o rzekomych przestępczych powiązaniach sporo wie również były oficer WSI, generał Marek Dukaczewski - pisze "Rzeczpospolita". Tak wynika z analizy prokuratury, prowadzacej śledztwo w sprawie spisku przeciwko Gudzowatemu.
Szef ochrony Gudzowatego przyznaje, że jego ludzie nagrywali każdego, kto - według szefa Bartimeksu - zagrażał jego życiu i interesom. Z dokumentów, do których dotarła "Rzeczpospolita" wynika, że nagrany mógł zostać również Aleksander Kwaśniewski. Współpracownicy szefa Bartimeksu twierdzą bowiem, że "Gudzowaty uważa, że całe zło, przesiąknięcie państwa korupcją, ma swoją genezę w otoczeniu byłego prezydenta" - czytamy w dzienniku.

Rz/MagM/jędras

wiadomości
IAR
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)