Notowania

wiadomości
12.05.2012 08:04

"Rzeczpospolita" Komunia drogich prezentów

"Rzeczpospolita" pisze o prezentach z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Smartfon, laptop, iPad i konsola play station to hity tegorocznego maja.

Podziel się
Dodaj komentarz

Rewia mody i podarunków właśnie się rozpoczęła. Nie pomagają apele Kościoła, by Pierwsza Komunia pozostała przede wszystkim świętem religijnym, Wyścig na prezenty ruszył na dobre. Ich wartość rośnie z roku na rok, a wraz z nimi trwa licytacja na wystawne imprezy i coraz bardziej wymyślne fryzury i stroje.
W dniu Pierwszej Komunii na pierwszoplanowe postacie wyrastają chrzestni, którzy za wszelką cenę starają się sprostać oczekiwaniom dzieci i ich rodziców. A lista modnych upominków jest długa. W tym roku otwiera ją smartfon, po nim laptop, komputer lub tablet oraz konsola play station. W niełaskę popadają już rowery czy skutery. Niezdecydowanym chrzestnym pozostaje komunijny evergreen, czyli koperta. Oficjalna stawka to 1000 złotych. Schodzić poniżej raczej nie wypada.
Zgodnie z najnowszym trendem, upominkiem dla każdego gościa odwdzięcza się także młody "komunista". Tutaj prym wiedzie gipsowy aniołek.
Więcej w "Rzeczpospolitej".

Infiormacyjna Agencja Radiowa//"Rzeczpospolita"IAR/kl/Siekaj

Tagi: wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz