Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

SD Olkowicz-EURO 2012

0
Podziel się

Dyrektor EURO 2012 w Polsce Adam Olkowicz zapewnił, że przygotowania do turnieju przebiegają dobrze. Dziś w Poznaniu zostanie otwarty pierwszy stadion na Euro 2012. Wieczorem wystąpi na nim Sting z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej.

bEhwqHFh

Gość Sygnałów Dnia w Polskim Radiu podkrelił, że stadion w Poznaniu będzie miał klasę elite - najwyższą w kwalifikacji stadionów według UEFA. 17 listopada na poznańskim stadionie zostanie rozegrany inaugurujący mecz piłkarski.
Adam Olkowicz powiedział, że w najbliższym czasieh władze UEFA mają podjąć ostateczną decyzję co do tego, ile miast na Ukrainie będzie organizować EURO. Adam Olkowicz ma nadzieję, że zgodnie z pierwotnymi planami gospodarzami turnieju będą cztery maista polskie i cztery ukraińskie. Jutro odbędzie się specjalne posiedzenie komitetu UEFA, oceniającego przygotowania do mistrzostw.
Adam Olkowicz powiedział, że organizatorzy turnieju chcą propagować ideę EURO 2012 przez różne konkursy - platyczne i literackie, skierowane przede wszytskim do dzieci i młodzieży. Konkurs plastyczny na ten temat już został ogłoszony - prace można wysyłać na adres zamieszczony na stronie internetowej PZPN.

Informacyjna Agencja Radiowa

bEhwqHFK
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)