Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

SD Polskie Radio - Dzień Otwarty - bezpieczne drogi

0
Podziel się

Polskie Radio zaprasza wszystkich słuchaczy na Dzień Otwarty. Czekamy na Państwa dziś od 10.00 do 18.00 w dwóch warszawskich siedzibach - przy Alei Niepodległości i ulicy Myśliwieckiej. Tegoroczny Dzień Otwarty będzie szczególnie uroczysty w związku z obchodzonym w tym roku 85-leciem Polskiego Radia.

bEgCEOOJ

Na parkingu przed główną siedzibą Polskiego Radia przy Alei Niepodległości powstanie miasteczko ruchu drogowego, promujące bezpieczną jazdę. Adam Jasiński, konsultant Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego zachęca do udziału w imprezie.
Największą atrakcją miasteczka będzie symulator dachowania. Jest to specjalne urządzenie, które pozwala bezpiecznie sprawdzić jak zachowuje się samochód, nad którym kierowca stracił panowanie. Symulator cieszy się zawsze ogromnym zainteresowaniem - podkreśla Adam Jasiński. Z symulatora będą mogli skorzystać tylko dorośli. Dla dzieci organizatorzy przygotowali inne atrakcje. Maluchy będą mogły otrzymać między innymi "małe prawo jazdy". Będzie można je zdobyć pokonując tor przeszkód.

Informacyjna Agencja Radiowa

bEgCEOPm
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)