Notowania

sejm
06.10.2010 14:29

Sejm-PO-nowy rzecznik klubu

Szef klubu PO zapewnia, że decyzja o powołaniu nowego rzecznika klubu nie ma związku z wywiadem Andrzeja Halickiego. Były już rzecznik skrytykował premiera na łamach "Polski The Times". Stwierdził, że Donald Tusk upokarza przyjaciół i lubi lizusów. Dodał, że szef rządu gromadzi wokół siebie złych ludzi i coraz bardziej lubi salon polityczny, a nie koordynowanie partią.

Podziel się
Dodaj komentarz

Mimo to - według Tomasza Tomczykiewicza - zmiana na stanowisku rzecznika, nie jest wynikiem niefortunnego wywiadu Halickiego. Zwrócił uwagę, że Andrzej Halicki pełni juz inne funkcje - jest przewodniczącym sejmowej komisji spraw zagranicznych, członkiem zarządu krajowego PO.
Nowy rzecznik klubu - Krzysztof Tyszkiewicz - przyznaje, że był zaskoczony propozycją przewodniczącego Tomczykiewicza. Zmian personalnych nie rozpatruje jednak w kategoriach kary dla Andrzeja Halickiego. Krzysztof Tyszkiewicz wyraził nadzieję, że poseł Halicki będzie mu pomagał na początku pełnienia funkcji rzecznika.
Dla Krzysztofa Tyszkiewicza to pierwsza kadencja w roli posła. Zasiada w komisji ochrony środowiska oraz komisji do spraw Unii Europejskiej.

Informacyjna Agencja Radiowa

Tagi: sejm, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz