Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Short track - Puchar Świata: Polacy bez rewelacji w Turynie

0
Podziel się
bErsBjLV

short track - Puchar Świata - Turyn - Bzura - Kłosiński - Maliszewska - na dochodzenie

Nikt z reprezentacji Polscy nie awansował w piątek do ćwierćfinałów Pucharu Świata w short tracku, który od czwartku rozgrywny jest w Turynie.
Paula Bzura w I rundzie odpadła na 1000 m; różnych szczebli elimiancji nie przebrnęły Patrycja Maliszewska i Marta Wójcik.
Na tym samym dystansie w rywaliacji mężczyzn również w I rundzie odpadł Sebastian Kłosiński; wcześniej z zawodami pożegnali się Jakub Jaworski i Szymon Wilczyk.

Polskim zespołom nie udało się też przebrnąć I rundy w wyścigach na dochodzenie. Kobiety (Paula Bzura, Patrycja i Natalia Maliszewskie oraz Marta Wójcik) rywalizujące na dystansie 3000 m, zajęły w swojej serii 3. miejsce z czasem 4:23.621; za Koreankami i Japonkami.

bErsBjLX

Polscy łyżwiarze, którzy nie startowali w dwóch początkowych rundach Pucharu Świata - w Szanghaju i Seulu - również odpadli w I rundzie biegu na dochodzenie na 5000 m. Polacy (Adam Filipowicz, Dawid Rzemieniecki, Szymon Wilczyk i Sebastian Kłosiński) zajęli w swojej serii 3. miejsce z czasem 7:03.435, przegrywając z Rosjanami i Chińczykami. By awansować z wynikiem trzeba było pobiec poniżej 6 minut i 56 sekund.

W sobotę wystartuje już tylko Patrycja Maliszewska, która pobiegnie w ćwierćfinałach na 500 m.

Naczelna Redakcja Sportowa PR / piu

bErsBjMy
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)