Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Spotkanie Tuska z kierownictwem klubu PO

0
Podziel się
bErwkwZN

W tym tygodniu odbędzie się spotkanie władz klubu PO z premierem. Donald Tusk potwierdził to w rozmowie z dziennikarzami w Bukareszcie, gdzie przebywa z jednodniową wizytą. W stolicy Rumunii odbył się szyt państw Europy Środkowo-Wschodniej z Chinami.
Szef rządu powiedział, że z prośba o spotkanie z kolegium zwrócił się przewodniczący klubu Rafał Grupiński. Donald Tusk przypuszcza, że tematem spotkania będzie - jak się wyraził - bardzo gorący kalendarz parlamentarny.
"Mamy przed sobą budżet i OFE, to są dwie bardzo skomplikowane, poważne operacje legislacyjne, więc jeśli skończymy posiedzenie Rady Ministrów, to pewnie jeszcze w środę się spotkamy, a jak nie, to następnego dnia" - powiedział premier.
O tym, że ma dojść do spotkania szefa partii, premiera Donalda Tuska z władzami klubu Platformy Obywatelskiej mówił w ubiegłym tygodniu Rafał Grupiński. Przypomniał, że takie spotkania odbywały się regularnie i nadszedł czas na kolejne. Tym bardziej - zaznaczył - że zakończyliśmy pewnien proces wyborów wewnętrznych, czeka nas tylko wybór zarządu krajowego. Ma tego dokonać Rada Krajowa PO, która zbierze się za dwa lub trzy tygodnie.

IAR

bErwkxaq
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)