Notowania

wiadomości
29.01.2012 09:40

Stadion Narodowy-impreza otwarcia

Po południu rozpocznie się impreza otwarcia Stadionu Narodowego w Warszawie. Koncert pod nazwą "Oto jestem" to występ polskich gwiazd estrady. Na scenie zobaczymy między innymi zespół Coma, T.Love, czy Lady Pank. Kulminacją imprezy ma być wielki pokaz sztucznych ogni. Bramy Stadionu Narodowego zostaną otwarte o 14:00. Organizator przewidział, że w imprezie weźmie udział około 40 tysięcy ludzi. Wstęp jest bezpłatny.

Podziel się
Dodaj komentarz

W związku z imprezą mieszkańcy Warszawy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Wiele ulic będzie zamkniętych, wprowadzone zostaną zakazy parkowania.
Pierwotnie otwarcie Stadionu Narodowego było planowane na 22 lipca ubiegłego roku. Budowa się przedłużała i otwarcie przekładano kilka razy.
Stadion to jedna z głównych aren Euro 2012. Zostanie na nim rozegrany między innymi mecz otwarcia mistrzostw. Powstał w niecce dawnego stadionu X-lecia. Budowa rozpoczęła się w lipcu 2008 roku. Do wzniesienia obiektu zużyto czterysta tysięcy ton betonu. Mieści 58 tysięcy kibiców. Koszt budowy to ponad półtora miliarda złotych.

IAR

Tagi: wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz