Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Stan dzieci poszkodowanych w Kamieniu Pomorskim bez zmian

0
Podziel się
bEgILmmZ

Stan dzieci poszkodowanych we wczorajszym wypadku w Kamieniu Pomorskim wciąż bez zmian. 8-letni chłopiec w stanie ciężkim przebywa na oddziale intensywnej terapii, 10-letnia dziewczynka na chirurgii dziecięcej - poinformowała Joanna Woźnicka, rzecznik prasowy szpitala przy Unii Lubelskiej w Szczecinie. "Chłopiec wymaga intensywnej terapii, stąd też jego obecność na oddziale anestezjologicznym. Jest w śpiączce farmakologicznej i prawdopodobnie pozostanie w niej przez kilka następnych dni. Dziewczynka jest w lepszej kondycji. Jest przytomna, w stanie stabilnym" - dodaje rzecznik.
Poszkodowana dziewczynka jeszcze nie została poinformowana o śmierci swoich rodziców. "Dzisiaj w godzinach rannych przewidziana jest wizyta psychologów. Oprócz tego zjawią się jeszcze krewni dziewczynki, by tę informację przekazać" - wyjaśnia Joanna Woźnicka.
Dziećmi, które straciły w tragicznym wypadku w Kamieniu Pomorskim rodziców, opiekować się będą dziadkowie i krewni. Komendant Główny Policji Marek Działoszyński a także wojewoda zachodniopomorski Marcin Zydorowicz zapowiedzieli pomoc psychologiczną i finansową dla rodzin ofiar.

IAR

bEgILmnC
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)