Notowania

wiadomości
17.10.2013 12:01

Startuje Tour Salon w Poznaniu

Podziel się
Dodaj komentarz

Poznań - Tour Salon

Dokąd najlepiej wyjechać na ferie, wakacje czy weekendowy wypad? Tego dowiemy się na rozpoczetym dziś w Poznaniu Tour Salonie. To trzydniowa podróż dookoła świata z ofertą touroperatorów z 40-u państw. Po raz pierwszy swoje atrakcje będą promować w Poznaniu - Gruzja, Macedonia i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Krajem partnerskim w tym roku jest Japonia - mówi Anna Lemańska z poznańskich targów. Tuż po Tour Salonie odbędzie się Japan Week. Będzie można zobaczyć ceremonię parzenia herbaty czy też poznać regiony Japonii.
Na targach poznamy siedem nowych cudów Polski w konkursie zorganizowanym przez National Geographic. Będzie okazja, by porozmawiać z podróżnikami: Martyną Wojciechowską, Markiem Kamińskim i Marcinem Kydryńskim. Będzie też Festiwal "Śladami marzeń" - dodaje Anna Lemańska. To spotkanie blogerów, podróżników. Spośród ich prelekcji poświęconych podróżom, najlepsza zostanie uhonorwana nagrodą Złoty Ślad.
Tour Salon to największe targi turystyczne w Polsce. Weźmie w nich udział 600-et wystawców. Poznań i gminy aglomeracji poznańskiej będą się prezentować na wspólnym stoisku. Jego atrakcją będzie dwumetrowa makieta powstającej Bramy Poznania - Interaktywnego Centrum Historii Ostrowa Tumskiego.
Targi potrwają do soboty. Od początku są otwarte dla szerokiej publiczności.

IAR

Tagi: wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz