Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Sygnały dnia - Grzegorz Schetyna o Pawle Piskorskim

0
Podziel się:

Sekretarz PO Grzegorz Schetyna powiedział, że decyjza o wykluczeniu Pawła Piskorskiego z partii była trudna. Podkreślił, że nie można jednak w taki sposób łączyć polityki z biznesem. Piskorski został usunięty z partii za - jak to określono - "kolejne kontrowersje wokół jego biznesowej działalności".

bECxgxVh

Grzegorz Schetyna powiedział w Sygnałach Dnia, że jest przekoanany, iż interesy Piskorskiego są legalne. Podkreślił jednak, że nie można jednak w ten sposób postępować - albo zajmuje się ktoś biznesem, albo polityką.
Grzegorz Schetyna przyznał, że sam był właścicelem klubu sportowego Śląsk Wrocław. Podkreślił jednak, że pozbył się wszystkich udziałów w nim, mimo, że związany był z tym klubem od 12 lat.
Pawła Piskorskiego wyrzucono z PO po publikacji "Dziennika", który napisał, że polityk kupił na Pomorzu ponad 320 hektarów ziemi, za milion 250 tysięcy złotych, aby zasadzić tam las. Zdaniem gazety, eurodeputowany liczy na wysokie dopłaty dla rolników z Unii Europejskiej. "Dziennik" ustalił jednak, że z danych, zawartych z oświadczeniach majątkowych Piskorskiego, nie wynika, iż miał takie pieniądze na kupno ziemi.

bECxgxVK
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)