Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Tanie bilety InterCity. Promocja tylko dla nielicznych

0
Podziel się:

InterCity kusi promocjami na pociągi międzynarodowe. Pasażerowie skarą się jednak, że nie wiadomo, ile ich jest i kiedy się pojawią.

Tanie bilety InterCity. Promocja tylko dla nielicznych
(PAP/Marek Zakrzewski)

InterCity kusi promocjami na pociągi międzynarodowe. Pasażerowie skarżą się jednak, że nie wiadomo, ile ich jest i kiedy się pojawią. Na dodatek można je kupować tylko w kasach.

O bilecie do Amsterdamu za 29 euro w jedną stronę, informacje można znaleźć na stronie przewoźnika. Tymczasem - jak relacjonuje osoba, która skontaktowała się z _ Życiem Warszawy _ - w dworcowej kasie można usłyszeć, że na 5 września biletów jeszcze nie ma w sprzedaży i nie wiadomo, kiedy będą.

Kasjerka poleciła, żeby przychodzić codziennie i pytać o promocyjne bilety. - _ Razem ze znajomymi poczuliśmy się wpuszczeni w maliny _ - mówi niedoszły podróżny InterCity.

_ Jest tylko pewna ograniczona pula promocyjnych biletów, ale jej wielkość jest tajemnicą handlową _ - wyjaśnia _ Życiu Warszawy _ Kamil Świętoń z biura prasowego PKP InterCity. Dodaje, że przedsprzedaż tanich biletów na pociągi międzynarodowe rusza na 60 dni przed planowaną podróżą.

Według niego trudno kupić bilety po promocyjnych cenach, ponieważ - jak mówi - co sprytniejsi pasażerowie czyhają na promocję i kupują bilety od razu w pierwszym dniu. Ma się to zmienić, kiedy zostanie wprowadzona sprzedaż biletów na pociągi międzynarodowe przez internet.

Czytaj więcej o sytuacji na kolei
[ ( http://static1.money.pl/i/h/188/t140476.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/pkp;intercity;ma;czesc;pieniedyz;na;zakup;pendolino,191,0,895167.html) Pociągi mocno przyspieszą? PKP wie za co Przewoźnik ma już pierwsze pieniądze na sfinansowanie zakupu nowoczesnych składów typu Pendolino.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/137/t137353.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/kolej;obniza;ceny;biltow;do;duzych;miast,151,0,824983.html) Kolej obniża ceny biletów do dużych miast Wycieczka pociągiem połączona ze zwiedzaniem i zniżki na przejazdy do dużych miast - taką ofertę przygotowali przewoźnicy kolejowi na Noc Muzeów.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)