Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
lotnisko
13.05.2007 17:21

Ukraińcy chcą korzystać z podrzeszowskiego lotniska

Przedstawiciele biur turystycznych z Ukrainy chcą współpracować z podrzeszowskim portem lotniczym w Jasionce. Lotnisko - jako trzecie w kraju - będzie miało od czerwca połączenie transatlantyckie z USA. Linię będzie obsługiwać PLL LOT.

Podziel się
Dodaj komentarz

To między innymi na zaproszenie polskiego przewoźnika , do Rzeszowa przybyli przedstawiciele 25-ciu biur turystycznych z zachodniej Ukrainy. Podobnie jak rzeszowskiemu lotnisku, również LOT-owi, zależy na dobrych kontaktach z ukraińskimi biurami turystycznymi. Wiele bowiem rezerwacji na transatlantyckie loty z Jasionki do Nowego Jorku - pochodzi zza naszej wschodniej granicy.
Ponieważ ciągle są problemy z jej płynnym przekraczaniem - odżyło też zainteresowanie połączeniami lotniczymi z Ukrainy do Rzeszowa .
W perspektywie EURO 2012 , być może coś sie zmnieni. Ponad rok temu było już całkiem blisko uruchomienia wiązanych połączeń z Rzeszowa i Łodzi do Lwowa bądź Kijowa. Regionalne biura podróży nie chciały jednak podjąć się rezerwacji biletów. Teraz dyrekcja rzeszowskiego lotniska myśli o lotach na Ukrainę - także wiązanych - ale w powiązaniu z Krakowem lub Wrocławiem.

Tagi: lotnisko, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz