Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
urodziny
18.06.2006 16:29

Urodziny ex-beatlesa

Sir Paul McCartney kończy dziś 64 lata. Brytyjskie media od kilku dni zastanawiają się, jaki będzie ten dzień dla byłego Beatlesa, który przed miesiącem ogłosił, że rozwodzi się z żoną Heather Mills. Jako powód rozejścia para podała zbytnią ingerencję mediów w ich życie.

Podziel się
Dodaj komentarz

Dziennik "The Daily Mirror" zastanawia się, czy Heather Mills została zaproszona na urodzinowe przyjęcie, organizowane przez córki ex-Beatlesa - Stellę i Mary. W tym tygodniu brytyjskie media często przytaczały słowa piosenki, którą przed laty śpiewał młody Paul McCartney: "Czy będziesz mnie pragnęła, czy będziesz wciąż dla mnie gotowała, gdy skończę 64 lata?"
"The Independent" dodaje, że McCartney obawia się, iż plotki na temat Heather Mills oraz sam rozwód przyćmią jego muzyczne osiągnięcia. Część brytyjskich obserwatorów jest zdania, że tak może się stać w istocie. Według nich, wyciągane na światło dzienne nowe
informacje o rzekomych filmach porno, w których Heather miała występować, czy o rzekomych usługach seksualnych świadczonych bogatym Arabom to nie tyle wojna zwaśnionych stron, co wojna brytyjskich tabloidów.
W swej piosence "When I'm 64" Paul McCartney śpiewał: "Każdego lata możemy wynająć domek na Wyspie Wight, jeżeli nie będzie za drogo". Dziś wydaje się, że zapłaciłby każdą cenę, by tylko móc uciec na wyspę - jakąkolwiek wyspę, byle nie było na niej żadnych dziennikarzy.

Tagi: urodziny, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz