Notowania

wiadomości
18.09.2012 17:51

USA - Romney - nowe nagrania

Na jaw wychodzą kolejne nagrania z prywatnego obiadu Mitta Romneya z jednym ze sponsorów kampanii kandydata. Taśmy ujawnił liberalny amerykański magazyn "Mother Jones".

Podziel się
Dodaj komentarz

Tym razem kandydat Republikanów mówi w nagraniu o konflikcie palestyńsko-izraelskim. Jego zdaniem, Palestyńczycy nie mają żadnego interesu w zakończeniu konfliktu, a pokój jest niemal nieosiągalny. .
W ujawnionym nagraniu Romney mówi, że Palestyńczycy są "zobowiązani" do zniszczenia Izraela. Kandydat Republikanów powiedział podczas spotkania z darczyńcami, że Bliski Wschód pozostanie "nierozwiązanym problemem".
We wcześniejszych nagraniach Romney podkreślał między innymi, że nigdy nie uda mu się przekonać tych 47 procent Amerykanów, którzy głosują na Obamę, że powinni sami wziąć odpowiedzialność i zatroszczyć się o swoje życie. Według magazynu "Mother Jones", wypowiedzi Romneya są obraźliwe dla wyborców obecnego prezydenta. W odpowiedzi na to kandydat Republikanów oświadczył, że słowa, które można usłyszeć na nagraniu to opinie, które już wcześniej wyrażał publicznie. Sztab wyborczy Mitta Romneya poinformował, że kandydat już jako gubernator Massachusetts mówił otwarcie, iż jest zaniepokojony wzrastającą liczbą Amerykanów, żyjących w uzależnieniu od pomocy społecznej lokalnych władz.

IAR

Tagi: wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz