Notowania

usa
28.08.2009 16:22

USA: Była więziona i gwałcona. Została uwolniona po 18 latach

Amerykanka Jaycee Lee Dugard, którą niedawno uwolniono z trwającej 18 lat niewoli urodziła swojemu porywaczowi dwie córki. Pierwsza z nich przyszła na świat, gdy matka, którą porywacz przetrzymywał w szopie za domem, miała 14 lat, a druga cztery lata później. 

Podziel się
Dodaj komentarz

Domniemany porywacz, 58-letni Phillip Garrido i jego żona Nancy trafili do jednego z kalifornijskich aresztów. Eksperci przeprowadzili testy DNA, żeby potwierdzić tożsamość uwolnionej kobiety, jednak postanowiono nie czekać i Jaycee Lee Dugard spotkała się ze swoją matką, której nie widziała od 18 lat.

Jaycee Lee Dugard porwano w 1991 roku, miała wówczas 11 lat. Dziewczynkę uprowadziło prawdopodobnie dwóch mężczyzn, którzy wciągnęli ją do samochodu. Przez 18 lat Phillip Garrido przetrzymywał porwaną w szopie na tyłach swojego domu w Antioch koło San Francisco, około 300 kilometrów od jej rodzinnego domu.

Do uwolnienia kobiety doszło dzięki temu, że Phillip Garrido pojawił się w publicznym miejscu z dwójką dzieci. Wzbudziło to podejrzenia policjantów, bowiem mężczyzna wcześniej był skazany i jako przestępca seksualny nie miał prawa przebywać z małymi dziećmi.

Tagi: usa, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz