Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

W Moskwie trwają przygotowania do jutrzejszej wizyty Baracka Obamy

0
Podziel się

Rosyjskie władze zapewniają jednak, że wszystkie dające się zaobserwować zmiany nie są związane z przyjazdem prezydenta Stanów Zjednoczonych.

bEhBJaid

Rosyjskie media poinformowały, że ze względów bezpieczeństwa władze utrzymują w tajemnicy, na jakim moskiewskim lotnisku wyląduje samolot z prezydentem Obamą na pokładzie. Jednak wiadomo już, że na rządowym lotnisku Wnukowo-2 wybudowano nowy terminal dla VIP-ów.

Oficjalnie nie wiadomo również, jakimi ulicami będzie poruszać się kolumna samochodów wioząca prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jednak na ulicy Jamskaja -Twierskaja, prowadzącej w stronę Kremla, położony został nowy asfalt. Nazwa hotelu, w którym zamieszka amerykański prezydent, też jest utrzymywana w tajemnicy. Ale prestiżowy hotel "Ritz-Carlton" nie prowadzi rezerwacji miejsc na okres pobytu amerykańskiego prezydenta w stolicy Rosji.

Prezydent Barack Obama spędzi w Moskwie trzy dni. Jednym z głównych tematów rozmów ma być przygotowanie nowego porozumienia dotyczącego redukcji zbrojeń strategicznych.

bEhBJaiG
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)