Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

W.Stasiak o Narodowej Radzie Rozwoju

0
Podziel się

Narodowa Rady Rozwoju, która zostanie dziś oficjalnie powołana przez Lecha Kaczyńskiego, zajmie się zagadnieniem stabilnego rozwoju kraju - wyjaśnia szef Kancelarii Prezydenta Władysław Stasiak. Gość "Sygnałów Dnia" dodał, że specjaliści będą pracować miedzy innymi nad rozwiązaniami poprawy jakości życia Polaków, edukacji i osłon socjalnych.

bEgkWhCJ

Władysław Stasiak zaznaczył w Programie Pierwszym Polskiego Radia, że Narodowa Rada Rozwoju nie została powołana w aspekcie tegorocznych wyborów prezydenckich. Jak tłumaczył, ma ona służyć interesowi wszystkich Polaków i nie jest elementem kampanii wyborczej. Szef Kancelarii Prezydenta podkreślił, że sytuacja w kraju wymaga merytorycznej dyskusji ponad politycznymi podziałami.

W Pałacu Prezydenckim odbędzie się uroczysta inauguracja i pierwsze posiedzenie Rady z udziałem prezydenta Lecha Kaczyńskiego.Tematami inauguracyjnej debaty będą zmiany demograficzne zachodzące w polskim społeczeństwie i ich ekonomiczne konsekwencje oraz stan systemu ubezpieczeń społecznych.

bEgkWhDm
wiadomości
IAR
KOMENTARZE
(0)