Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Walkower zadecydował o mistrzostwie Falubazu Zielona Góra

0
Podziel się

Drużyna z Torunia nie przystąpiła do zawodów, a powodem takiego postępowania miała być odmowa sędziów i kierownictwa Falubazu na propozycję przesunięcia meczu na inny termin.

Walkower zadecydował o mistrzostwie Falubazu Zielona Góra
(PAP/Lech Muszyński)
bEpCjdJx

Żużlowcy Falubazu Zielona Góra zostali drużynowymi mistrzami Polski. Dziś w Zielonej Górze miał odbyć się rewanżowy mecz finałowy ekstraligi pomiędzy Falubazem i Unibaxem Toruń.

Drużyna z Torunia nie przystąpiła do zawodów, a powodem takiego postępowania miała być odmowa sędziów i kierownictwa Falubazu na propozycję przesunięcia meczu na inny termin. Propozycja ta podyktowana była ostatnimi kontuzjami zawodników z Torunia - Tomasza Golloba i Chrisa Holdera.

Torunianie opuścili stadion w Zielonej Górze, a sędzia przyznał walkower gospodarzom. W pierwszym spotkaniu finału Unibax wygrał z Falubazem 46:43.

bEpCjdJz
Czytaj więcej w Money.pl
Polacy drużynowymi mistrzami świata Polacy wystąpili w składzie: Jarosław Hampel, Krzysztof Kasprzak, Maciej Janowski i Patryk Dudek.
Pobił już wszystkie rekordy Wierzy w to, że Polacy drużynowo mogą zawalczyć o złoto. - _ Słyniemy z tego, że potrafimy się zjednoczyć i potem iść wspólnie na wojnę _ - przekonuje.
bEpCjdKa
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)