Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wlk. Brytania -Take That - bilety

0
Podziel się:

Od rana rozpoczęła się w internecie sprzedaż miejsc na wiosenne koncerty brytyjskiej grupy Take That. Chętnych było tak wielu, że zablokowały się serwery portali sprzedających bilety.

Zeszłoroczne tournee Take That było takim sukcesem, że teraz wystapi z nimi również Robbie Williams. Okazało się, że nawet bez tego piosenkarza, który odszedł z grupy 16 lat temu, Take That pobili wszelkie rekordy - było to największe tourne w historii Wysp Brytyjskich. W tym tygodniu członkowie grupy i Robbie Williams zapowiedzieli swoje wspólne, przyszłoroczne koncerty: "Będzie coś dla każdego. Trochę mnie, trochę chłopaków, a potem trochę nas wszystkich. Taki jest plan"- mówił Robbie Williams.
Kiedy o 10 rano czasu polskiego ruszyła sprzedaż biletów, nawał fanów zamroził portale Ticketmaster, See Tickets, Ticketline i The Ticket Factory. Rzecznik Take That powiedział, że dostępna technologia nie wytrzymała naporu, ale dodał, że zarządcy tych portali zapewniają, iż uda im się przyjąć wszystkie zlecenia. Tymczasem setki biletów pokazały się już w e-bayu po wygórowanych cenach.
Koncerty Take That odbędą się w maju, czerwcu i lipcu w Birmingham, Cardiff, Dublinie, Glasgow, Londynie, Manchesterze i Sunderland, ale grupa planuje też tournee po Europie.

Informacyjna Agencja Radiowa

wiadomości
IAR
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)