Notowania

interwencja w syrii
03.09.2013 12:08

Wojna w Syrii? Rosyjski radar wykrył start rakiet

Rosyjski minister obrony Siergiej Szojgu złożył w tej sprawie raport na ręce prezydenta Władimira Putina.

Podziel się
Dodaj komentarz
(AP/FOTOLINK/East News)

Pociski wpadły do morza - informuje rosyjski MON. Wcześniej ministerstwo, za pośrednictwem rosyjskich agencji, informowało o wykryciu rakiet lecących na wschód, prawdopodobnie w kierunku Syrii.

Według Rosjan, rakiety miały być wystrzelone z rejonu Morza Śródziemnego po 8:00 rano naszego czasu. Rosyjski minister obrony Siergiej Szojgu złożył w tej sprawie raport na ręce prezydenta Władimira Putina.

Na Morzu Śródziemnym stacjonują amerykańskie niszczyciele, które są gotowe do ewentualnej interwencji w Syrii, a także francuskie i brytyjskie okręty wojenne. W ten rejon Federacja Rosyjska wysłała okręt rozpoznawczy.

Czytaj więcej w Money.pl
Rosja nie dostarczy rakiet S-300 do Syrii Jaalon poinformował, że przeznaczony dla Syrii system rakietowy S-300 jeszcze nie opuścił Rosji, a jeśli tak się stanie, to Izrael będzie wiedział, co robić.
"Amerykanie nie mają dowodów ws. Syrii" - _ To, co pokazali nam Amerykanie, absolutnie nas nie przekonało. Tam nie ma faktów _ - powiedział Siergiej Ławrow, minister spraw zagranicznych.
Poważne konsekwencje ataku na Syrię. Rosja ostrzega Zachód Według Kremla oskarżenia krajów zachodnich o użycie broni chemicznej nie są poparte dowodami.
Tagi: interwencja w syrii, rosja, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz