Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Wybory w Rosji. Ponad 60-proc. poparcie dla Putina

0
Podziel się

Rosjanie chcą, aby ich krajem rządził silny i zdecydowany polityk, który będzie zdolny odeprzeć zagrożenia.

Wybory w Rosji. Ponad 60-proc. poparcie dla Putina
(PAP/EPA/ALEXEY DRUGINYN/RIA NOVOSTI)
bEpyuoRN

_ Brudną i ostrą _ nazwała zakończoną w Rosji kampanię wyborczą politolog i działaczka opozycyjnego Frontu Lewicowego Daria Mitina. Organizatorka demonstracji pod hasłem _ o uczciwe wybory _ stwierdziła, że władzom udało się zastraszyć obywateli _ mitami o złym Zachodzie _. Dlatego jej zdaniem w jutrzejszym głosowaniu zdecydowanie zwycięży Władimir Putin.

Według Darii Mitiny - brutalność kampanii wyborczej wywołały gwałtowne protesty obywateli oburzonych sfałszowaniem rezultatów grudniowych wyborów parlamentarnych. _ - Ani opozycja, ani władze nie spodziewali się, że będzie tak gorąco _ - stwierdziła opozycjonistka.

W jej opinii systematyczne przekonywanie społeczeństwa, że największym zagrożeniem dla Rosji są: USA i NATO przyniosło rezultaty. Rosjanie chcą, aby ich krajem rządził silny i zdecydowany polityk, który będzie zdolny odeprzeć to zagrożenie. Jak przekonywali sztabowcy Władimira Putina - tylko on może to zrobić.

bEpyuoRP

Ostatnie przedwyborcze sondaże deklasują konkurentów szefa rządu dając mu ponad 60 procentowe poparcie społeczne.

Więcej na temat wyborów w Rosji - czytaj w Money.pl
Rosjanie już nie wierzą Putinowi. Jest źle W Rosji zakończyła się kampania wyborcza. Nastroje wcale nie sprzyjają premierowi. Ale on ma na to sposoby.
To już koniec Putina i kleptokracji w Rosji Wygra wybory, bo będą sfałszowane. Ale to będzie początek końca jego władzy.
Ostatni dzień kampanii. Wynik przesądzony Dziś ostatni dzień krótkiej, ale burzliwej kampanii wyborczej w Rosji. Już pojutrze Rosjanie wybierać będą prezydenta, który obejmie urząd na Kremlu, na najbliższe 6 lat.
bEpyuoSq
KOMENTARZE
(0)