Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
syria
08.04.2013 20:19

Zamach w Damaszku. Co najmniej 15 ofiar

Co najmniej 15 śmiertelnych ofiar terrorystycznego zamachu bombowego w centrum Damaszku. Rannych zostało ponad 50 osób.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Xinhua/Photoshot/REPORTER)

Korespondent agencji France Presse informuje o dużych zniszczeniach okolicznych budynków. Z biura AFP powypadały szyby, ale nikt z pracowników agencji nie został ranny. Zniszczone zostały dziesiątki samochodów.

Dotąd nikt nie przyznał się do zamachu. Premier Wael al-Halaqi oświadczył, że Syryjczycy poradzą sobie z tymi, którzy stoją za uzbrojonymi gangami terrorystycznymi.

21 marca wybuch w meczecie w Damaszku zabił blisko 50 osób. Miesiąc wcześniej podczas serii ataków bombowych zginęły co najmniej 83 osoby.

- _ Musimy powstrzymać ten przelew krwi. Teraz, kiedy wychodzimy z domu, nie wiemy, czy wrócimy żywi _ - mówi kobieta pracująca blisko miejsca dzisiejszego zamachu.

Czytaj więcej w Money.pl
Kolejny zamach. Co najmniej 15 zabitych Meczet Imana w centrum Damszku stał się celem samobójczego zamachu bombowego. Wśród 15 zabitych jest imam meczetu Mohammed Said al-Buti.
Eksplozja w stolicy. 31 osób nie żyje Pojazd eksplodował w pobliżu siedziby rządzącej w Syrii partii Baas oraz ambasady Rosji - poinformowali działacze praw człowieka.
Kolejny zamach bombowy. To atak na ONZ? Trzy osoby zostały ranne, lecz nikt z członków misji ONZ. Do zamachu przyznała się opozycyjna Wolna Armia Syryjska.
Tagi: syria, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz