Zapasy - POPR. mistrzostwa świata: Janikowski blisko medalu w wadze do 84 kg; Barsegjan też 5. w kat. 60 kg

0

zapasy - mistrzostwa świata - Budapeszt - styl klasyczny - Janikowski - Hamzatow - Barsegjan

Damian Janikowski przegrał walkę o brązowy medal mistrzostw świata w zapasach, w wadze do 84 kg w stylu klasycznym. Trzeci zawodnik igrzysk w Londynie przegrał w półfinale z Irańczykiem Talebem Nematpourem 1:3 (2:5), a później walczył o brązowy medal ze zwycięzcą repasaży, Białorusinem Jawidem Hamzatowem; Janikowski przegrał 1:3 (2:2).

Na piątym miejscu został też sklasyfikowany Edward Barsegjan w wadze do 60 kg w stylu klasycznym. Walkę o brązowy medal Polak przegrał z Seung-Jae Woo z Korei Pd. 0:4 (0:7).