Notowania

zarzuty
11.02.2010 16:17

Zarzuty dla zabójców policjanta

Podziel się
Dodaj komentarz
  Prokuratura Rejonowa Warszawa-[Wola](https://portal.abczdrowie.pl/wole-tarczycy) postawiła zarzut zabójstwa dwóm mężczyznom, którzy wczoraj na stołecznym przystanku tramwajowym zamordowali policjanta.
  Rzecznik warszawskiej prokuratury okręgowej Mateusz Martyniuk powiedział, że zebrany materiał dowodowy pozwolił na postawienie takiego zarzutu. Obaj mężczyźni mieli działać z zamiarem bezpośrednim pozbawienia życia poszkodowanego. Działali wspólnie i w porozumieniu.
  Mateusz Martyniuk dodał, że normalnie za zabójstwo grozi kara dożywotniego więzienia, Jednak obaj mężczyźni nie są pełnoletni, a więc zgodnie z prawem kara maksymalna jaka im grozi to 25 lat pozbawienia wolności. Obaj mężczyźni przyznali się do winy.
  Wczoraj przed południem pijani nastolatkowie rzucili koszem na śmieci w tramwaj. W tej sytuacji interweniował 42-letni policjant, który tego dnia nie był na służbie. Mężczyźni zaatakowali funkcjonariusza, raniąc go nożem. Policjant zmarł w szpitalu w wyniku odniesionych ran. Osierocił dwójkę dzieci.
Tagi: zarzuty, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz