Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
zbigniew wassermann
15.09.2007 15:54

Zbigniew Wassermann: jako pierwsi rozpoczeliśmy walkę z korupcją

W Krakowie, w Audytorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, rozpoczęła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości. Zbigniew Wassermann, którego przmówienie otworzyło spotkanie polityków PiS, powiedział, że jego partia jako pierwsza rozpoczęła walkę z korupcją.

Podziel się
Dodaj komentarz

Minister koordynator służb specjalnych podkreślił, że jego partia wbrew opinii mediów podjęła walkę z patologiami życia publicznego. Jako sukces określił powołanie CBA. Mówiąc o zmianie stylu rządzenia przypomniał aferę Rywina i zachowanie polityków, którzy zajmowali wówczas najwyższe stanowiska w państwie.
Zbigniew Wassermann odpowiedział na oskarżenia Radosława Sikorskiego, które padły na konwencji Platformy Obywatelskiej. Sikorski powiedział, że powodem jego odejścia z Ministerstwa Obrony Narodowej, było złamanie słowa danego przez premiera. Według byłego ministra, Antoni Macierewicz miał być szefem kontrwywiadu wojskowego tylko przez trzy miesiące. Minister Wasseramnn powiedział jednak, że istota konfliktu między premierem a Radosławem Sikorskim wynikała z różnej oceny pracy WSI. Jego zdaniem Sikorski chciał zatrzymać w służbach wojskowych ludzi pokroju generała Dukaczewskiego, na co PiS nie mógł się zgodzić.

Tagi: zbigniew wassermann, wiadomości, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz