Notowania

18-latek ze Słupska podejrzany o zabójstwo

Od podejrzanego pobrano krew do badań na zawartość substancji odurzających.

Podziel się
Dodaj komentarz
(filo/iStockphoto)

Zarzut zabójstwa kobiety oraz uszkodzenia ciała dwóch mężczyzn przedstawiła w sobotę Prokuratura Rejonowa w Słupsku (Pomorskie) 18-letniemu Aleksandrowi G. Chłopak został aresztowany przez sąd.

Jak powiedział prokurator rejonowy Dariusz Iwanowicz, podejrzany przyznał się do zarzutów. Nie potrafił jednak wytłumaczyć motywów swojego działania. Podczas przesłuchania wyjaśnił, że był pod wpływem niezidentyfikowanego dotychczas narkotyku, który miał zażyć przed atakiem.

Od podejrzanego pobrano krew do badań na zawartość substancji odurzających.

18-latek nie był dotąd karany. Zamordowana kobieta była jego ciotką, a jeden ze zranionych mężczyzn jest jego wujem.

Do zabójstwa doszło wieczorem w miniony czwartek na posesji przy ul. Bukowej w Słupsku. Sprawca posługiwał się nożem. Zranieni mężczyźni trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 18-latek, który jest podejrzanym w tej sprawie, został ujęty w wyniku policyjnego pościgu.

Czytaj więcej o przestępczości w Polsce w Money.pl
Katarzyna W. aresztowana. "Mogła zabić" Kobieta ma tydzień na złożenie zażalenia na zastosowanie aresztu. Grozi jej dożywocie. W postępowaniu reprezentuje ją adwokat.
Nie żyje 7-latka, jej brat ranny. Winna matka? Do tragedii doszło w nocy z czwartku na piątek w Woli Wiązowej w gminie Rusiec (Łódzkie).
Tagi: przestępczość w polsce, zabójstwo, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz