Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
18.02.2011 01:58

Algieria: Al-Arabija: Porwana przez Al-Kaidę Włoszka żyje

Telewizja Al-Arabija podała w czwartek, że z uzyskanego przez nią nagrania audio wynika, iż Włoszka porwana przez Al-Kaidę w Algierii na początku lutego wciąż żyje.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Telewizja Al-Arabija podała w czwartek, że z uzyskanego przez nią nagrania audio wynika, iż Włoszka porwana przez Al-Kaidę w Algierii na początku lutego wciąż żyje. *

"Maria Sandra Mariani. To ja jestem Włoszką porwaną w środę, 2 lutego 2011 roku niedaleko Dżanetu w Algierii. Nadal jestem przetrzymywana przez Al-Kaidę Islamskiego Maghrebu (...)" - słychać słowa wypowiadane po francusku przez kobietę.

Telewizja Al-Arabija podała, że otrzymała nagranie po tym, jak telefonicznie skontaktował się z nią rzecznik Al-Kaidy Islamskiego Maghrebu (AQIM), stanowiącej północnoafrykańską filię Al-Kaidy.

Potwierdził on w rozmowie, że to AQIM stoi za uprowadzeniem 56-letniej Włoszki, i potwierdził, że porwana kobieta wciąż żyje.

56-letnią Włoszkę uprowadzono w regionie Alidem około 130 km na południe od Dżanatu, głównego miasta na południowym wschodzie Algierii. (PAP)

akl/

8366124 8366082

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz