Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Berlusconi się żali. Sędzie-feministki orzekły w sprawie podziału mojego majątku

0
Podziel się:

Były premier Włoch Silvio Berlusconi ma płacić swej żonie, z którą jest w separacji, 36 milionów euro rocznie, czyli 100 tysięcy euro dziennie.

Berlusconi się żali. Sędzie-feministki orzekły w sprawie podziału mojego majątku
(Associated Press/East News)
bFeLowEl

Były premier Włoch Silvio Berlusconi powiedział w wywiadzie telewizyjnym, że o tym, iż ma płacić swej żonie, z którą jest w separacji, 36 milionów euro rocznie, czyli 100 tysięcy euro dziennie, orzekły trzy _ sędzie-feministki i komunistki _.

Przywódca centroprawicy, który we wtorek wieczorem był gościem włoskiej stacji La7, został poproszony o komentarz do niedawnego postanowienia sądu w Mediolanie w sprawie podziału jego majątku w związku z separacją z żoną Veroniką Lario.

Zgodnie z tym orzeczeniem, wydanym po trzech latach sporów na tle majątkowym, Berlusconi ma wypłacać jej co miesiąc 3 miliony euro. Poza tym Lario otrzymała rezydencję w Macherio koło Mediolanu wartą 76 milionów euro.

bFeLowEn

- _ Zdecydowały o tym trzy sędzie-feministki i komunistki. To coś oderwanego od rzeczywistości. 36 milionów plus dodatek w wysokości 76 milionów euro _ - powiedział Berlusconi. Dodał, że tacy sędziowie _ prześladują go od 1994 roku _. W ten sposób odniósł się do swych licznych spraw sądowych. Jednocześnie zapowiedział, że odwoła się od postanowienia w sprawie warunków separacji.

Czytaj więcej w Money.pl
Berlusconi zrezygnuje!? Tak, w zamian za... Berlusconi oświadczył, że będzie jedynie przywódcą koalicji obu sił, które nazwał "umiarkowanymi".
Wskazali najszczęśliwszy dzień w roku Badacze z Mediolanu ogłosili, że najszczęśliwszym dniem minionego roku w Italii był 16 maja, a najsmutniejszym - 23 lipca.
Belusconi zaskakuje. Zrezygnuje dla niego? Politycy europejskiej chadecji apelowali do premiera Włoch Mario Montiego, by kandydował w przyszłorocznych wyborach parlamentarnych.
bFeLowEO
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)