Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Biskupi gratulują Bronisławowi Komorowskiemu

0
Podziel się:

Biskupi gratulują Bronisławowi Komorowskiemu z okazji wyboru na urząd
prezydenta podkreślając, "by podjęta odpowiedzialność owocowała działaniami realizowanymi w duchu
najwyższych wartości".

Biskupi gratulują Bronisławowi Komorowskiemu z okazji wyboru na urząd prezydenta podkreślając, "by podjęta odpowiedzialność owocowała działaniami realizowanymi w duchu najwyższych wartości".

"W imieniu Konferencji Episkopatu Polski pragniemy złożyć gratulacje z okazji wyboru na urząd Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Każdy wybór na tak wysoki urząd ma wymiar historyczny, w którym słuszna satysfakcja łączy się z odpowiedzialnością za dobro wspólne, któremu na imię Polska. Wyrażając uznanie dla odniesionego sukcesu, pragniemy życzyć, aby podjęta odpowiedzialność owocowała działaniami realizowanymi w duchu najwyższych wartości. Niech dobry Bóg daje Panu Prezydentowi potrzebne siły i konieczne łaski dla owocnego wypełnienia tego zaszczytnego zadania.

Polecamy Bogu osobę Pana Prezydenta, Jego Rodzinę i wszystkich współpracowników, życząc obfitości Bożych darów na lata szczególnej odpowiedzialności za Ojczyznę i wszystkich jej obywateli" - czytamy w liście Prezydium Konferencji Episkopatu skierowanym na ręce prezydenta elekta. (PAP)

skz/ itm/ mag/

wiadomości
pap
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)