Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Bury donosi do ABW. Chodzi o naciski

0
Podziel się:

Wiceminister skarbu złożył zawiadomienie do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Bury donosi do ABW. Chodzi o naciski
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bESANqwl

Wiceminister skarbu Jan Bury złożył zawiadomienie do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w związku z próbami wywierania _ nieuprawnionego nacisku _ wobec spółek będących pod jego nadzorem i wobec niego samego.

_ - W związku z próbami wywierania nieuprawnionego nacisku wobec spółek będących pod moim nadzorem, jako sekretarza stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa i wobec mnie samego, złożyłem dziś w tej sprawie zawiadomienie do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego _ - podkreślił w oświadczeniu wiceminister skarbu Jan Bury.

Dodał, że _ każda tego typu bezpośrednia lub pośrednia próba zmuszenia do określonego działania wbrew interesom Skarbu Państwa lub wpłynięcia na decyzje dotyczące spółek Skarbu Państwa lub na zarządy tych spółek spotka się z natychmiastową, analogiczną reakcją _.

bESANqwn

Bury nadzoruje w MSP m.in. branże: energetyczną, elektroniczną i farmaceutyczną.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/237/t134893.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/autor;antykomor;pl;donosi;na;abw,41,0,849961.html) Autor Antykomor.pl donosi na ABW Na stronie były m.in. gry polegające na strzelaniu do wizerunku prezydenta Bronisława Komorowskiego.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/200/t141256.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/abw;i;cba;ostrzegaly;przed;chinczykami,244,0,846068.html) ABW i CBA ostrzegały przed Chińczykami Służby specjalne ostrzegały premiera, że chińska firma COVEC, która wycofała się z budowy autostrady A2, może mieć problemy z wypłacalnością.
bESANqwO
wiadomości
kraj
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)