Notowania

facebook
28.03.2011 08:48

Był ustami Obamy. Pójdzie do Facebooka?

Firma, do której należy znany portal społecznościowy, chce zatrudnić byłego rzecznika Białego Domu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Firma Facebook Inc., do której należy znany portal społecznościowy, chce zatrudnić byłego rzecznika Białego Domu Roberta Gibbsa (na zdj.) na wysokim stanowisku menadżerskim w zakresie komunikacji - podał na stronie internetowej _ New York Times _.

Amerykański dziennik powołał się na anonimowe źródła bliskie negocjacjom w tej sprawie. Według nich, rozmowy są na razie w początkowej fazie i nie przedstawiono jeszcze formalnej propozycji.

_ NYT _ pisze, że Gibbs planuje pomóc prezydentowi USA Barackowi Obamie w walce o reelekcję w 2012 roku, zanim odejdzie do prywatnego sektora. Facebook chce jednak, by Gibbs szybciej podjął decyzję w sprawie posady.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/123/t91771.jpg ) ] (http://interaktywnie.com/kreacja/artykuly/trendy/wybor-uczelni-i-przewodnik-po-londynie-reklamowe-mozliwosci-facebook-places-19666) Melduj się na Facebooku po rabat i na studia Jak wykorzystywać usługę Miejsca na Facebooku? Zobacz pięć najciekawszych kampanii reklamowych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/17/t14353.jpg ) ] (http://interaktywnie.com/biznes/artykuly/raporty-i-badania/jak-uzywamy-facebooka-znajomi-na-rowni-z-markami-19559) Facebook: lubimy znajomych tak jak firmy Okazuje się, że równie chętnie czytamy posty znajomych, co firm.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/148/t90772.jpg ) ] (http://interaktywnie.com/biznes/artykuly/raporty-i-badania/facebook-i-youtube-najniebezpieczniejsze-dla-firm-19475) Firmy tracą. Wszystkiemu winien Facebook? Co trzeci przedsiębiorca stracił pieniądze przez wyciek danych na Facebooku.

-1

Tagi: facebook, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz