Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
chavez
02.06.2012 08:10

Chavez dał dom nastolatce. Za wpis na Twitterze

Młoda Wenezuelka otrzymała od władz nowy dom, ponieważ stała się trzymilionową zwolenniczką prezydenta Hugo Chaveza na jego Twitterze.

Podziel się
Dodaj komentarz
(ec.europa.eu)

Pewna młoda Wenezuelka otrzymała od władz nowy dom, ponieważ stała się 3-milionową zwolenniczką prezydenta Hugo Chaveza na jego Twitterze. _ Dziękuję, mój dom jest przepiękny _ - odpowiedziała na swoim Twitterze Natalia Valdivieso.

Chavez osobiście pogratulował 19-latce. Dziewczyna dostała dom przedwczoraj.

W innym poście na Twitterze Valdivieso nazwała Chaveza _ najlepszym prezydentem _. _ Obudziłam się, wiedząc, że to jest najszczęśliwszy dzień w moim życiu! _ - napisała.

Krytyk rządu Gustavo Coronel napisał na swoim blogu, że _ nie można tolerować _, aby Chavez nagradzał kogoś w taki sposób jedynie za to, że jest jego zwolennikiem. Zwrócił uwagę, że dom został wybudowany z państwowych pieniędzy, a nie pieniędzy Chaveza.

Satyryczna strona El Chiguire Bipolar wyśmiała gest prezydenta, pisząc że pozostałych 2 999 999 zwolenników Chaveza na Twitterze musi być zawiedzionych.

W Wenezueli przed wyborami prezydenckimi zaplanowanymi na 7 października powstają nowe kompleksy komunalnych budynków mieszkalnych.

Mimo poważnych problemów ze zdrowiem, Hugo Chavez, który jest u władzy od 1999 roku, zapewnia, że będzie ubiegał się o reelekcję w najbliższych wyborach.

Czytaj więcej w Money.pl
Prezydent właśnie zakończył radioterapię Prezydent Wenezueli Hugo Chavez zakończył w Hawanie - jak zapewnił - pełnym powodzeniem radioterapię.
Prezydent ma raka. "Pomyślna ewolucja" Prezydent Wenezueli zamierza wkrótce powrócić do kraju z Hawany. Na Kubie przeszedł trzecią operację usunięcia nowotworu
Tagi: chavez, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz