Notowania

wiadomości
13.12.2013 11:36

Chorzów: Prapremiera "Bierzcie i jedzcie" w Teatrze Rozrywki

Prapremiera spektaklu muzycznego Pawła Demirskiego "Bierzcie i jedzcie" w reżyserii Moniki Strzępki odbędzie się w sobotę w Teatrze Rozrywki w Chorzowie (Śląskie).

Podziel się
Dodaj komentarz

*Prapremiera spektaklu muzycznego Pawła Demirskiego "Bierzcie i jedzcie" w reżyserii Moniki Strzępki odbędzie się w sobotę w Teatrze Rozrywki w Chorzowie (Śląskie). *

"Duet Demirski-Strzępka przyzwyczaił już widzów do niekonwencjonalnego traktowania teatru, do poruszania tematów kontrowersyjnych, do zaskakiwania, a czasem i szokowania. Tym razem spodziewamy się jednak czegoś absolutnie wyjątkowego" - powiedział Paweł Rozkrut z działu promocji teatru.

Akcja spektaklu rozgrywa się... w jelicie grubym. Spektakl nawiązuje do powszechnego trendu do odchudzania się i dbania o zdrowie do późnej starości, optymalnych diet i wyników badań.

Autorem muzyki jest Jan Suświłło, scenografię przygotował Michał Korchowiec, a choreografię Cezary Tomaszewski. Wystąpią m.in. Marta Kloc, Wioleta Malchar, Izabella Malik, Elżbieta Okupska i Dariusz Niebudek oraz zespół wokalny, baletowy i orkiestra Teatru Rozrywki.

Monika Strzępka studiowała na Wydziale Reżyserii Akademii Teatralnej w Warszawie. Debiutowała "Polaroidami" Marka Ravenhilla na Scenie Polskiej w Czeskim Cieszynie (2004). Od roku 2006 tworzy duet realizatorski wraz z Pawłem Demirskim i reżyseruje jego dramaty. (PAP)

lun/ as/

Tagi: wiadomości, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz