Notowania

katastrofa w smoleńsku
12.04.2010 07:07

Ciało Kaczorowskiego będzie wystawione w Belwederze?

Poprosiła o to rodzina zmarłego ostatniego prezydenta RP na uchodźstwie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

_ - Rodzina tragicznie zmarłego ostatniego prezydenta RP na uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego wystąpiła o możliwość wystawienia trumny z jego ciałem w Belwederz _e - poinformował marszałek Sejmu Bronisław Komorowski, który pełni obowiązki głowy państwa.

Czytaj wszystko o katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem.
Ryszard Kaczorowski zginął w sobotniej katastrofie samolotowej pod Smoleńskiem, w której życie stracił prezydent Lech Kaczyński, jego małżonka Maria i wiele innych ważnych do Polski osób.

Komorowski, który w niedzielę w TVN24 był pytany, jak będzie wyglądał jego dzień pracy w poniedziałek, poinformował m.in. o prośbie rodziny Kaczorowskiego dotyczącej wystawienia na widok publiczny trumny z jego ciałem, tak jak trumny z ciałem prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

_ - Zbliża się moment, kiedy do Polski zostanie przewieziona trumna z ciałem ostatniego prezydenta RP na uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego, którego rodzina wystąpiła o to, żeby można było wyeksponować trumnę w Belwederze, też tak jak trumnę prezydencką, więc będzie miała kancelaria sporo pracy w tym zakresie _ - powiedział marszałek.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ Szef brytyjskiego MSZ składa kondolencje Polsce ]( http://news.money.pl/artykul/szef;brytyjskiego;msz;sklada;kondolencje;polsce,97,0,608097.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: katastrofa w smoleńsku, kaczorowski, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz