Notowania

wybory w usa
04.08.2012 07:48

Clint Eastwood poparł Mitta Romneya jako kandydata na prezydenta

- Teraz, bardziej niż kiedykolwiek przedtem potrzebujemy gubernatora Romneya. Zamierzam na niego głosować - powiedział Eastwood.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Siebbi/cc/flickr)

Czołowy amerykański aktor filmowy i reżyser Clin Eastwood oficjalnie poparł w piątek wieczorem republikańskiego kandydata do prezydentury Mitta Romneya.

Eastwood zadeklarował swoje poparcie na bankiecie zwolenników Romneya w Sun Valley, w stanie Idaho. Udział w imprezie kosztował 25 tys. dolarów od osoby.

- _ Teraz, bardziej niż kiedykolwiek przedtem potrzebujemy gubernatora Romneya. Zamierzam na niego głosować _ - powiedział Eastwood. - _ Sądzę, że kraj potrzebuje bodźca _ - dodał.

82-letni obecnie bohater filmów o _ Brudnym Harrym _ wyraził nadzieję, że Romney przywróci _ uczciwy system podatkowy, którego tak potrzebujemy, tak aby ludzie nie kłócili się kto płaci podatki, a kto nie _.

Romney osobiście podziękował Eastwoodowi za poparcie. Wcześniej poparcie dla Romneya wyraził inny gwiazdor Hollywoodu Jon Voight i muzyk rockowy Kid Rock.

Czytaj więcej na temat kampanii wyborczej w USA w Money.pl
Wyścig na budżety reklamowe. Tyle wydają Te pieniądze wydane zostaną zaledwie w kilku stanach o niezdecydowanym elektoracie. Cała kampania jest jeszcze droższa.
Romney oskarża Obamę. _ To jego porażka _ Kiepskie dane z amerykańskiej gospodarki odbiją się na urzędującym prezydencie.
Szokujące wyniki sondażu. Nie ma na kogo... Aż 38 procent amerykańskich wyborców nie czuje się związanych z żadną partią. I nie wiedzą na kogo zagłosować.
Tagi: wybory w usa, clint eastwood, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz